Teknik Haber Platformu
GÜNCEL ELEKTRİK ENERJİ SEKTÖREL TEKNOLOJİ OYUN YAŞAM AKTÜEL
Nokia Smart TVTarih 30 Kasım 2019, 22:26 Editör: Editör Elektrohaber

Nokia Smart TV

Bu ayın başlarında bir akıllı televizyon üzerinde çalıştığını duyuran Nokia, ürünün tanıtımı için onaylanmış lansman tarihi verdi. Bu yazımızda ise önümüzdeki hafta tanıtılacak olan Nokia Smart TV hakkında tüm bilinenleri bir araya getireceğiz.Bu ayın başlarında Finlandiyalı teknoloji şirketi Nokia, Flipkart ile bir iş birliği içinde olduklarını ve yepyeni bir akıllı televizyon üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. O zamandan beri Nokia’nın yeni televizyonu hakkında çok sayıda dedikodu ve sızıntı ortaya çıktı. Bugün geldiğimiz konum itibarıyla ise ürünün resmi lansman tarihini öğrendik. Önceki tanıtım tarihi iddiaları ile uyuşan televizyon, 5 Aralık’ta Hindistan’da düzenlenecek bir lansman ile tanıtılacak. Bu iş birliğinin bir parçası olarak Flipkart, yakında tanıtılacak olan akıllı televizyonların üretim, satış ve dağıtım aşamasını üstlenecek. Bu noktada Flipkart, Motorola ile yaptığı anlaşmanın ardından akıllı TV pazarındaki en büyük ikinci anlaşmasını yapmış olacak ve Nokia Smart TV, “Make in India” programının bir parçası olacak,
Donanım ‘Nokia Smart TV’ Hakkında Tüm Bilinenler Önümüzdeki Hafta Tanıtılacak ‘Nokia Smart TV’ Hakkında Tüm Bilinenler  Okan Candoğan — 7 saat önce3 dk okuma süresi Bu ayın başlarında bir akıllı televizyon üzerinde çalıştığını duyuran Nokia, ürünün tanıtımı için onaylanmış lansman tarihi verdi. Bu yazımızda ise önümüzdeki hafta tanıtılacak olan Nokia Smart TV hakkında tüm bilinenleri bir araya getireceğiz. Bu ayın başlarında Finlandiyalı teknoloji şirketi Nokia, Flipkart ile bir iş birliği içinde olduklarını ve yepyeni bir akıllı televizyon üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. O zamandan beri Nokia’nın yeni televizyonu hakkında çok sayıda dedikodu ve sızıntı ortaya çıktı. Bugün geldiğimiz konum itibarıyla ise ürünün resmi lansman tarihini öğrendik. Önceki tanıtım tarihi iddiaları ile uyuşan televizyon, 5 Aralık’ta Hindistan’da düzenlenecek bir lansman ile tanıtılacak. Bu iş birliğinin bir parçası olarak Flipkart, yakında tanıtılacak olan akıllı televizyonların üretim, satış ve dağıtım aşamasını üstlenecek. Bu noktada Flipkart, Motorola ile yaptığı anlaşmanın ardından akıllı TV pazarındaki en büyük ikinci anlaşmasını yapmış olacak ve Nokia Smart TV, “Make in India” programının bir parçası olacak, Nokia Smart TV hakkında bilinen tüm detaylar: Nokia Akıllı TV Televizyonun birkaç gün önce sızdırılan bazı görüntülerine göre televizyonda ince çerçeveler ve metal kaplamalar üzerine yoğunlaşılmış bir tasarım göreceğiz. Ayrıca Nokia’nın, televizyonun ses sistemi için oldukça iddialı bir marka olan JBL ile ortaklığa gittiği söyleniyor. Bu noktada ön kısımdaki hoparlörler için Dolby Atmos ve DTS TruSurround desteği de televizyonda bulunacak. 4K çözünürlüğünde 55 inç ekrana sahip olması beklenen Nokia Smart TV, Google Play Store ve Google Asistan desteklerinin bulunduğu Android 9.0 Pie işletim sistemini bünyesinde barındıracak. Buna ek olarak televizyonun daha iyi renk ve restorasyon seviyelerini sunabilmek için “akıllı karartma teknolojisine” sahip olması bekleniyor.ÖNEMLİ :
 
Yayınlanmakta olan haberin tüm hakları saklıdır.
  Elektrohaber.net hak sahiplerinin yayınlanmakta olan haberlerin kaynak gösterilerek kaldırılma isteği hakkını saklı tutar.
  Elektrohaber'de yayınlanmakta olan haberlerin kaynak belirtilmeden yayınlanması yasaktır. |  Bu haber 764 defa okunmuştur.

Ürünler  HABERLERİNDEN ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Elektriksiz Çamaşır Makinası

Elektriksiz Çamaşır Makinası Pedal ile çalışan kompakt çamaşır makinesi: Yirego Drumi

Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler

Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler "Termoboyler"

Satmak için sahte yorum yazdırmış

Satmak için sahte yorum yazdırmış Huawei’nin Mate 10 Pro için sahte ürün yorumları yazdırdığı anlaşıldı

Kesintilere karşı Nano UPS!

Kesintilere karşı Nano UPS! Elektrik kesintisine karşı Nano UPS!

Schneider , PowerTag'i tanıttı!

Schneider , PowerTag'i  tanıttı! Schneider Electric, PowerTag'i sektöre tanıttı!

Karışık Frekanslı Kaçak Akımlarından Korunma

Karışık Frekanslı Kaçak Akımlarından Korunma Karışık Frekanslı Kaçak Akımlarından Güvenli Bir Şekilde Korunma

Legrand hareket sensörleri

Legrand hareket sensörleri Legrand hareket sensörleriyle enerji tasarrufuna büyük katkı sağlıyor

Schneider Electric Smart-UPS™

Schneider Electric Smart-UPS™ Schneider Electric Smart-UPS™ serisiyle enerjiniz hiç kesilmesin

Diğer videolar

  Sahnenin Üzerinde Çarpıldı
 

Sahnenin Üzerinde Ça

İzlenme:2094

   
  Elektrik kablosu Volkan gibi patladı
 

Elektrik kablosu Vol

İzlenme:2112

   
  İçme Suyu Elektrik Üretecek
 

İçme Suyu Elektrik Ü

İzlenme:2544

   
  Elazığ Yerli Motor
 

Elazığ Yerli Motor

İzlenme:2606

   

Tüm fotoğraflar

  İş kazaları
 

İş kazaları

İzlenme:13188

   
  Tesla
 

Tesla

İzlenme:14910

   
  Hat Emekçileri
 

Hat Emekçileri

İzlenme:21600

   
  Torna kazası
 

Torna kazası

İzlenme:146982